Warsztaty świąteczne dla dorosłych

Dookoła można zauważyć już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. O wyjątkowości nadchodzącego czasu, mogą świadczyć przygotowania widoczne w każdym miejscu. Ubieranie choinki, wykonanie ozdób i dekoracji, przypominanie o świątecznych tradycjach  to niepowtarzalny urok oczekiwania.

W czwartek 2 grudnia 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu odbyły się kolejne warsztaty dla dorosłych, podczas których uczestnicy doskonalili swoje umiejętności artystyczne. Warsztaty zostały zorganizowane przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bełżcu.  Efektem zajęć były wyjątkowe kartki świąteczne oraz piękne prezentowniki. Ponadto panie przygotowały także kartki, które będą dołączone do paczek dla ludzi potrzebujących z terenu naszej gminy.

Wykonanie niepowtarzalnych, pięknych kartek świątecznych podczas warsztatów to dla uczestników nie tylko rozwijanie inwencji twórczej i sprawności manualnej, ale również poznanie i uwrażliwienie na piękno, zwyczaje i tradycje polskich, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.