Warsztaty artystyczne tworzenia kartek Bożonarodzeniowych

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i niezwykle uroczysty czas. Przygotowujemy się do nich stopniowo. Pamiętajmy też, że w naszych domach nie może zabraknąć świątecznego klimatu. Z pomocą przychodzą różnorodne warsztaty artystyczne, podczas których tworzymy bożonarodzeniowe dekoracje.

2 grudnia 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu odbyły się warsztaty artystyczne tworzenia torebek i kartek Bożonarodzeniowych, w których udział brały dzieci z naszej gminy. Warsztaty zostały zorganizowane przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bełżcu.

Przed rozpoczęciem prac, poświęcono chwilę na rozmowę z funkcjonariuszami Policji, którzy przypomnieli dzieciom zasady przestrzegania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. W dalszej część mali artyści przy pomocy różnych materiałów plastycznych wyczarowali torebki oraz kartki związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Dzieci były bardzo zaangażowane w tworzenie prac i dały się ponieść swojej wyobraźni. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować równie ciekawe zajęcia.