Wędkarski Dzień Dziecka 2019

2 czerwca nad zalewem Młynki odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Bełżec dla dzieci z naszej gminy.  Zgłoszonych zostało 18 zawodników.

Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII wraz z III klasą gimnazjum. Trwające trzy godziny łowy przyniosły uczestnikom obfite zbiory. Zdobycze naszych zawodników zostały zważone, a następnie ogłoszono wyniki. Zwycięzcy otrzymali nagrody i puchary z rąk Wójta Gminy Bełżec Pana Andrzeja Adamka oraz Pani Elizy Obirek – kierownik RLGD „Roztocze”. Nagrody ufundowane zostały dzięki uprzejmości sponsorów: RLGD „Roztocze”, sklep wędkarski „Mad Carp”, sklep budowlany Andrzej Leśny, firma Dachmix, , skład budowlany „STANBUD”. Dodatkowo wręczono nagrodę specjalną za złowienie największej ryby, której fundatorem była karczma rybna „Karpiówka”. Dla pozostałych zawodników zostały przekazane drobne upominki. Wydarzenie zakończyło się grillem, przygotowanym dla przybyłych gości i uczestników. Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu, Wójt Gminy Bełżec oraz Koło nr 26 PZW w Bełżcu.