Wakacje 2018

Od 2 do 13 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu odbywały się wakacje dla miejscowych maluchów

Pierwszy dzień wakacji w GOK rozpoczęły zabawy integracyjne oraz zajęcia plastyczne. Zorganizowany został także sportowy dzień na stadionie. Uczestnicy doskonale bawili się przy licznych zabawach ruchowych, które prowadził Mateusz Jarosz z APN ORKAN. Dzieci brały udział w warsztatach tworzenia Opowieści Niesamowitych z Łukaszem Izarowskim oraz warsztatach wokalnych i umuzykalniających z Dominiką Sawiak. Podczas spotkań odbył się również konkurs plastyczny z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, pt. „Jak Być patriotą?”, który został poprzedzony krótką lekcją patriotyzmu.  Dzieci miały okazję zapoznać się z aktualną ofertą czytelniczą Biblioteki Publicznej Gminy Bełżec. Ważnym punktem dwutygodniowych zajęć był spacer na Młynki. Miały tam miejsce pokazy wędkarskie prowadzone przez członków Koła nr 26 PZW Bełżec oraz ognisko. Nie mogło też zabraknąć zajęć kulinarnych, na których uczestnicy sami przygotowywali pyszne gofry. Każdy dzień był urozmaicony grami planszowymi i zabawami animacyjnymi. Wakacje zakończyliśmy dyskoteką, po której rozdane były drobne upominki i dyplomy.

Dziękujemy za super wakacje i niezapomniane chwile. Życzymy bezpiecznych wakacji i zapraszamy za rok !