Dzień Dziecka 2018

Dzień Dziecka w naszej gminie odbył się w sobotę 02.06.2018 na bełżeckim stadionie sportowym. Ogrom atrakcji spowodowało liczne przybycie i uczestnictwo w tym wydarzeniu małych i większych mieszkańców.

Tegoroczny Dzień Dziecka zorganizowany został przy współpracy GOK, APN „Orkan”, Szkoły oraz Gminy Bełżec. Z samego rana już o godzinie 9.00 mogliśmy świętować rok istnienia szkółki piłkarskiej APN „ Orkan”, która działa na terenie naszej gminy i w pobliskich miejscowościach. Nie zabrakło oczywiście tortu i balonów. Moc atrakcji towarzyszyła dzieciom przez cały dzień. Między innymi odbył się turniej piłki nożnej podczas, którego rozegrano mecz nauczyciele kontra uczniowie. Ponadto przygotowano wiele innych atrakcji animacyjnych: malowanie twarzy, pokaz mega baniek, gry zespołowe, pokaz sprzętu strażackiego. Głównym punktem imprezy był festiwal „Dziecięca Fantazja Kolorów”, który wywołał uśmiechy na twarzach najmłodszych. Dla uczestników Dnia Dziecka przygotowane były upominki a dla zwycięzców konkursów nagrody sponsorowane przez firmę PEPCO oraz Gminę Bełżec. Wszyscy spragnieni mogli do woli korzystać ze stoiska z napojami, kanapkami, ciastami i grilla. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań aby to wydarzenie na długo zapadło w dziecięcych wspomnieniach.