Pisanka w stylu glamour

W piątek 17 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu odbyły się warsztaty z tworzenia nowoczesnej formy pisanek pn. „Pisanka w stylu glamour” Uczestniczki zajęć miały okazję ozdabiać pisaki z tworzywa akrylowego specjalnymi konturówkami, perełkami i błyszczącym pyłkiem. Całość poprowadziła Pani Agata Piwko – Agaart Pracownia Rękodzieła Artystycznego.

Warsztaty odbywają się w ramach zadania pn. „Poznajemy dziedzictwo kulturowe Bełżca” realizowane jest przez Stowarzyszenie Rozwoju Brzezin – Brzezina w ramach: Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Projekt współfinansowany z środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”.