Warsztaty rękodzieła w GOK

W każdy piątek cyklicznie w Gminnym Ośrodku Kultury odbywają się warsztaty rękodzieła artystycznego prowadzone przez „Agaart” Pracownia Rękodzieła Artystycznego. Uczestnicy projektu tworzą piękne prace, pod czujnym okiem instruktorów. Podczas spotkań wykonywane zostały między innymi ikony, torebki filcowe, herbaciarki, wazony sospeso oraz nowoczesne pisanki. Kolejne warsztaty przed nami na które serdecznie zapraszamy a wszelkich informacji udzielimy w GOK w Bełżcu. Zadanie pn. „Poznajemy dziedzictwo kulturowe Bełżca” realizowane jest przez Stowarzyszenie Rozwoju Brzezin – Brzezina w ramach: Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie”. Projekt współfinansowany z środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”.