Gminne Kolędowanie już za nami

W niedzięlę 21 stycznia o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, odbyło się Gminne Kolędowanie

W  uroczystości udział wzięły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bełżcu, Uczniowie Szkoły Podstawowej, 3 Drużyna Harcerska Ekoludki, 23 Drużyna Harcerska Ekoharce, soliści : Nikola Wrona, Mateusz Okoń, Ewelina Kuryło, instrumentaliści: Krystian Forlański – akordeon, Krystian Komadowski – dzwoneczki , Emil Mazurkiewicz – akordeon, ponadto Zespół MARASE, Chór Parafialny z Bełżca pod przewodnictwem Pana Janusza Wiciejowskiego. Po występach głos zabrał Wójt Gminy Bełżec Pan Andrzej Adamek. Następnie zostały wręczone podziękowania oraz słodkie upominki wszystkim artystom oraz osobom które przyczyniły się do uświetnienia i organizacji tej uroczystości. Z rąk Pana Wójta oraz Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu Karoliny Janik podziękowania otrzymali: Pani: Dorota Karwańska – Mazurkiewicz, Agata Okoń, Joanna Pyrek , Dorota Kwiatkowska, Danuta Posikata, Joanna Gmoch, Pan Roman Malinowski i Janusz Wiciejowski. Kolędowanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem kolędy „Bóg się rodzi”.

Dziękujemy wszystkim  za to wspólne Gminne Kolędowanie