Ferie 2017

Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu po raz kolejny zorganizował dla dzieci zajęcia podczas ferii zimowych od 23-27 stycznia 2017 r. Na zajęciach podczas ferii uczestniczyło 20 dzieci z klas 0-3. Zaczęliśmy od poznania się ze sobą oraz gier i zabaw ruchowych. Zagościł u nas także teatr z Krakowa, który przedstawił spektakl, pt. „ Bajkowy Świat”. Nie zabrakło u nas zajęć plastyczno-technicznych. Wykonaliśmy masę pięknych prac. Dzieci wykonali piękne laurki dla babci i dziadka, naklejały na świece z serwetek różne wzory na gorąco, wykonywały okulary oraz maski , oczywiście zajęcia odbywały pod nadzorem pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu-Agnieszki Kozyra.Nie zabrakło zabaw z muzyką gry krzesełkowej i wielu innych atrakcji.Zajęcia zakończyły się tańcem, poczęstunkiem i śpiewaniem karaoke, dzieci świetnie sobie radziły a co do tego mieli świetną zabawę.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które uczestniczyły w zajęciach i rodzicom za ich przyprowadzanie, mamy nadzieję, że spotkamy się już za rok