Ten Dzień Należy się Tobie….

Ten Dzień Należy Się Tobie”

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z okazji tego święta organizowane są uroczystości dla Pań. Tak też było i w naszej gminie. Wójt Gminy Andrzej Adamek we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Bełżcu, zaprosił wszystkie Panie zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Bełżec, na uroczystość, która odbyła się 5 marca 2016 r. w sali GOK.

W uroczystości wzięły udział władze Gminy Bełżec: Andrzej Adamek – Wójt Gminy, Wiesław Wielgosz – Przewodniczący Rady Gminy, Alicja Kopczan – Sekretarz Urzędu Gminy, Jolanta Malec – Skarbnik Gminy. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznych. Występ rozpoczęła grupa taneczna działająca przy Szkole Podstawowej, której instruktorem jest Diana Mamczur, zatańczyły Monika Woś i Ewelina Kuryło, Wiktoria Zdeb i Weronika Czop. Następnie na scenie pojawiły się dzieci z zespołu tanecznego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bełżcu, którego instruktorem jest Anna Antoszak. Po części artystycznej słowa podziękowań za pracę na rzecz lokalnej społeczności i czynny udział w życiu kulturalnym gminy do Pań skierował Wójt Gminy Bełżec Andrzej Adamek. Były również życzenia i kwiaty wręczane przez obu Panów obecnych na uroczystościach.

Z wizytą przyjechały również przedstawicielki firmy Avon, które udzielały bezpłatnych porad kosmetycznych – każda z Pań mogła poddać się zabiegom dłoni, pomalować paznokcie lub zrobić makijaż.