Komunikat organizatora Jarmarku św. Wawrzyńca

Z racji tego, że miejsce imprezy Jarmark Św. Wawrzyńca leży przy drodze krajowej nr 17, prowadzącej do przejścia granicznego w Hrebennem, status drogi jak i oznakowanie pionowe i poziome, nie zezwala na parkowanie aut wzdłuż jezdni, oraz na tak zwanym „czerwonym pasie”, jak i na przyległych do drogi chodnikach, obok miejsca imprezy.
W związku z tym informujemy wszystkie osoby, które zamierzają wybrać się do Bełżca swoim samochodem, by korzystały z przygotowanych parkingów. Będą one oznaczone specjalnymi znakami, a ruchem będzie kierowała Policja i Strażacy. Prosimy stosować się do poleceń służb mundurowych.
Policja zapowiada, że kierowcy, którzy nie dostosują się do poleceń służb mundurowych, będą karani mandatami.