Ósme zawody wędkarskie za nami

Ponad dwudziestu wędkarzy, małych i dużych, stawiło się w niedzielę 31 maja 2015 r. nad zalewem „Młynki”, aby powalczyć już po raz ósmy o „Puchar Wójta Gminy Bełżec”.

Wędkarze dopisali podobnie jak i ryby, które raz po raz dały się złapać. Zawody rozegrane zostały w czterech kategoriach: klasy I – III i klasy IV – VI Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Średnia i Dorośli.
Od chwili wydania komendy „start” zawodnicy mieli dwie i pół godziny na łowienie. Po wydaniu komendy „stop”, przystąpiono do ważenia złowionych ryb. Wygrywał ten, kto
z danej kategorii złowił ich najwięcej. I tak w kategorii klasy I – III Szkoła Podstawowa 1 miejsce zajął Marek Komadowski, 2 – Artur Czekirda a 3 – Mateusz Pawelec. W kategorii klas IV – VI Szkoła podstawowa miejsce 1 zajął Daniel Brodowski, 2 – Konrad Cybulski     a 3 Amadeusz Brodowski. W kategorii Gimnazjum miejsce 1 zajął Paweł Krajewski,         2 – Michał Stadnicki a 3 – Maciej Nocek. W czwartej ostatniej kategorii Szkoły Średnie        i Dorośli, bezkonkurencyjny okazał się Mariusz Natyna. Drugie miejsce zajął Stanisław Stadnicki a trzecie Tomasz Żukowski. Nagrodzeni otrzymali puchary ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu a pozostali nagrody pocieszenia ufundowane przez Koło nr 26 PZW w Bełżcu. Władze koła zadbały też o poczęstunek na koniec zawodów.
Organizatorami Zawodów Wędkarskich był Polski Związek Wędkarski Koło nr 26
w Bełżcu. Współorganizatorami imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu i Wójt Gminy Bełżec.