Spotkanie autorskie Stefana Dardy

W piątek 6 czerwca 2014 r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Bełżcu zawitał Stefan Darda – znany autor powieści grozy. Jego książki „Dom na Wyrębach”, „Czarny Wygon – Słoneczna Dolina”, „Czarny Wygon – Starzyzna” i „Czarny Wygon – Bisy” zna niemal każdy miłośnik literatury grozy.

Spotkanie było połączone z promocją kolejnej części cyklu „Czarny Wygon” – Bisy II. Na spotkaniu pojawiło się kilkudziesięciu miłośników twórczości Dardy, zarówno z Bełżca jak i okolic. Autor opowiadał o kulisach powstawania książek i odpowiadał na pytania zebranych. Całość spotkania moderował Wojciech Stepaniuk. W trakcie spotkania można było nabyć najnowszą część „Czarnego Wygonu” i oczywiście zdobyć autograf autora.
Organizatorami spotkania był Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu wraz z Biblioteką Publiczną w Bełżcu